سیستم یکپارچه فروش، نصب و خدمات پس از فروش

درباره ویدا ویترین

طبق بررسی‌های انجام شده یکی از بزرگترین نقاط ضعف کالاهای ایرانی در مقابل کالاهای ساخت کشورهای پیشرفته در بازارهای داخلی و خارجی، پایین بودن سطح پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش کالاهای ساخت ایران می‌باشد. چه بسیار کالاهایی که در کشور تولید می‌شوند که از لحاظ سطح تکنولوژی و کیفیت ساخت از شرایط بسیار مطلوبی برخوردار می‌باشند ولی بنا به دلیل فوق، مصرف‌کننده ترجیح می‌دهد کالای خارجی را با قیمت بالاتر ولی با خیال آسوده‌تر خریداری نموده و مصرف نماید.

این مسئله از سالیان دور به همین منوال بوده و در باور مصرف‌کننده چنان نهادینه شده که به سختی می‌تواند به کیفیت کالاهای ساخت ایران و مهم‌تر از آن، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن اعتماد کنند. این موضوع وقتی که صحبت از تکنولوژی‌های جدید، طرح‌های نوآورانه و یا اختراعات می‌شود، بسیار سخت‌تر می‌شود.

بر همین اساس،شرکت ویدا انرژی سبز آریان، اقدام به ایجاد شبکه‌ای از تولیدکنندگان کالاهای با تکنولوژی بالا و سطح کیفیت قابل قبول در بازارهای خارجی که در عین حال از مدیریت پویا و خلاق، برخوردار باشند، نموده است و قصد دارد تا با تجمیع امکانات و توانمندی‌های موجود، شرایطی را ایجاد نماید تا محصولات ایرانی، به بهترین شکل ممکن در بازارهای داخلی و خارجی، عرضه شده و با توسعه بخش پشتیبانی قوی، به بهترین شکل ممکن، مورد استقبال خریداران قرار گیرد.

این شرکت در راستای همین اهداف، فعالیت های گسترده ای در خصوص تربیت نیروی ماهر، جهت نصب و راه اندازی و نگهداری و تعمیرات کالاهای عرضه شده در این سایت دارد.

ویداویترین با هدف معرفی و فروش محصولات و خدمات مجموعه ویدا انرژی سبز آریان راه اندازی شده است.

ویدا ویترین چه کارهایی برای شما انجام می‌دهد؟

ویدا ویترین به منظور معرفی محصولات و خدمات شرکت‌های عضو این مجموعه راه اندازی شده است. غالب محصولات و خدمات ارائه شده، از بین بهترین‌ها گزینش شده‌اند.
شما در این وب سایت می‌توانید نیازهای خود را اعلام نمایید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و با ارائه بهترین خدمات مشاوره‌ای رایگان، در تصمیم‌گیری‌های مهم جهت خرید و سفارش کالا و خدمات در کنار شما باشند.